Restaurace

Restaurace U Vavřince je tradiční česká restaurace s historií a jménem. Nachází se na náměstí malebného městečka Ronov nad Doubravou. Zázemí restaurace poskytuje ideální místo pro pracovní oběd, nebo pro setkání s přáteli u kvalitního piva a dobrého jídla. Každý den je pro Vás připraveno nové výtečné menu za skvělé ceny.

Jídelníček obsahuje velký výběr z klasických jídel až po speciality, které stojí za vyzkoušení, nechybí ani nabídka čerstvých salátů. Na výčepu máme piva značky Bernard a Rebel, podáváme vynikající kávu Manuel a znalci hroznů ocení široký výběr červených a bílých vín.

Pořádáme též svatební hostiny, podnikové večírky, rauty a školení. K dispozici jsou dva nekuřácké salónky s kapacitou 40 a 70 osob. V letním období je pro naše hosty otevřena zahradní restaurace s kapacitou pro 100 osob.

Pro náruživé fandy fotbalu je k dispozici stolní fotbálek. Pro zarputilé závodníky a milovníky rychlých aut jsme připravili unikátní závodní simulátor s virtuální realitou, který je jediný svého druhu na světě.

Pro aktivní fanoušky českého i zahraničního sportu jsou ve vyhrazených prostorech pravidelně vysílány sportovní přenosy.

Přijďte do naší tradiční české restaurace zažít netradiční zážitky, těšíme se na Vaší návštěvu.